Karavan Kiralayın Özgür Olun, Mekanlardan Bağınızı Koparın
Karavan Kiralayın Özgür Olun, Mekanlardan Bağınızı Koparın

Özgürlüğün Bir Diğer Tanımı: Karavancılık


Antalya karavan kiralamayı tercih edenler, özgürlüğün bir başka tanımını yapıyorlar. Bunun ismi karavancılık. Karavan ile konaklama ve ulaşım aynı anda yapılabiliyor. Nerede kalacağınızı, ne zaman nereye ulaşmanız gerektiğini artık düşünmenize gerek kalmıyor. Fahiş fiyatlarla azami seviyede otellerde konaklamaya da, Antalya Karavan ile gerek kalmıyor. Karavancılık kültürü uzun zamandır hayatlarımızda mevcut ancak, araç fiyatları ve bir o kadar da araç vergileri nedeniyle, kimsenin karavan satın almaya ne yazık ki gücü yetmiyor. Fakat firmamız Antalya Karavan ile, artık karavancılığa siz de kendinizi ve sevdiklerinizi dahil edebilirsiniz.


Karavan İle Seyahat


Karavan ile seyahat, kimsenin size ne yapmanız gerektiğini söyleyemeyeceği bir seyahat türü. Bu şekilde artık dilediğinizce sizler de istediğiniz yerde kamp yapabilir, otelinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Araç kiralama işlemleriniz için ise, Antalya karavan kiralama firmalarından biri olan firmamız sizlere her zaman yardımcı olmaktadır.


Kendinize Uygun Karavanı Seçin


Karavan seyahatlerinde, hangi büyüklükte karavan sahibi olmak gerektiği, kafa karıştırır. Bir karavana, 2 adet yetişkin bir de çocuk sığması için gereken minimum büyüklük 10 metre kare olacaktır. Minimal bir şekilde dizayn edilmiş alet ve edevatlar da karavana sığdırılır. Bütçe ve konfor Antalya havalimanı karavan kiralama firmamız sayesinde artık oldukça kolay. Karavan satın almak zorunda kalmadan, yalnızca tatil süresi boyunca, firmamızın indirimli fırsatlarından yararlanarak, karavan kiralayabileceksiniz.


Karavan Seyahatlerinde Yanımıza Neler Almalıyız?


Karavan tatiline çıkarken, kişilerin yanlarına almaları gereken öncelikli ekipman uyku tulumu ve çadır olacaktır. Nitekim çadıra, dışarda konaklamayı tercih etmeyenler için çok fazla gerek duyulmaz. Eğer kişiler karavanları dışında ara sıra çadırda konaklamayı ve kamp alanında kalmayı planlamışlarsa, yer matı ya da şişme yataklar da, kamping için elverişli materyallerdir. Küçük çocuklar için, böcek ısırıklarına karşı ilaçlar ve koruyucular, çadır kamp tatili planlarımız olduğunda, yanımızda bulundurmamız gereken ürünler arasındadır.


Karavan Tatillerini Belgeleyin!


Tatillerinizde bol bol fotoğraf çekmek, sizler için güzel anılar biriktirmek anlamına gelecektir. Özellikle daha önce deneyimlemediğiniz bir tatil seçtiyseniz ve oldukça güzel doğal alanlarda tatilinizi gerçekleştirmekteyseniz, mutlaka tatilinizde yanınıza fotoğraf makinenizi alın, mutluluğunuzu ve doğayı bol bol resimleyin. Sevdiklerinizin ve kendinizin bu unutulmaz karavan tatilini, ölümsüzleştirin.


Kamp Alanlarında Kolay Ulaşım


Antalya karavan kiralayanlar, firmamızı tercih ederek, kamp içinde gerçekleştirdikleri ulaşımı da kolay hale getiriyorlar. Kamp alanlarında en kolay ulaşım, bisiklet ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle, kamp aracınızı seçerken aracın, bisiklet taşıyacak bölmeleri ya da aparatları bulunduğuna dikkat etmelisiniz. Bisiklet ya da motor, karaavan içerisinde taşınabilir. Böylece seyahatiniz esnasında, karavanınızı park edemeyeceğiniz bir alana gitmeniz gerektiğinde, karavanı bırakarak yola bisiklet ile devam edebilirsiniz. Firmamız aracılığı ile karavanınızı edinin, geri kalan ayrıntıları bizler sizin için düşünüyoruz.